107.21.85.250

Corsair Nightsword RGB

Corsairi Nightsword RGB on üks uusimatest hiirtest turul, mis on loodud olema kõigile meelepärane, kaasa arvatud professionaalsetele mänguritele.

Pakend ja sisu

Pakend on nagu ikka, mustade ja kollaste toonidega. Tagaosal on välja toodud peamised funktsioonid, milleks on: 18 000 DPI optiline sensor, muudetav hiire kaal (115-137 grammi), läbivalt tugev muster, kümme programmeeritavat nuppu ning kaks paari raskusi ja kuus paigalduskohta.

Disain

Hiir näeb välja väga uhke, mõõtmetelt on loodud olema sobiv ka suurematele kätele. Tegemist on ergonoomilise hiirega ning lisaks omab Nightsword ka tekstuuriga pöidlatuge. Muster on lisatud ka peopesa osale.

Nuppude paigutus on hiirel perfektne, nupud on mõnusa kujuga ning vajutada on kerge.

Nagu eelpool juba mainitud, siis Nightsword omab kümmet programmeeritavat nuppu – kaks hiireklahvi, rullik, kaks rulliku kohal ning viis nuppu pöidlatoe juures.

Raskused

Hiirega tuleb kaasa kuus raskust, millest kokku saab teha 120 erinevat raskustaset!

Raskused püsivad hiire sees tugevalt, samas on eemaldamine ja paigaldamine kerge.

Valgustus

Valgustus on Nightswordil vägev! Pöidlapoolsel küljel asuvad kolm väikest LED-i, mis annavad märku parasjagu kasutuses olevast DPI-st. Valgustatud on ka peopesa all asuv Corsairi logo. Ees, külgedel ja taga asuva valgustuse ette on paigutatud võre, mis jätab hiirest huvitava mulje, nagu oleks tegemist hoopistükkis sportautoga.

Valgustus on ergas ning valgustuse kontrollimine on lihtne. Valgustusrežiime on tohutult palju, lisaks on iCUE abil võimalik ka personaalseid režiime luua.

iCUE

iCUE on väga funktsionaalne programm, mis võimaldab vähese vaevaga muuta valgustust, DPI-d, programmeerida nuppe ning isegi automaatselt jälgida lisatud ja/või eemaldatud raskuseid.

Eraldi seadistamiseks on Nightsword’il kaks tsooni – Corsairi logo on esimene tsoon ning kõik ülejäänu teine tsoon.

Kokkuvõte

Lõppsõnana pole öelda sõnagi negatiivset. Hiir töötab hästi, on mugav ning kõigele lisaks näeb välja vahva ja omapärane. iCUE töötab ideaalselt nagu alati ning ka hind pole kõige hullemate seast.

Lisainfo

Corsair Nightsword RGB

sample-image

Similar Articles