107.21.85.250

Corsair M55 RGB Pro

Corsairi uusimaks tooteks on nii vasaku- kui ka paremakäelistele mõeldud taskukohane, kuid siiski mitmete funktsioonidega hiir, mille leiab vähem, kui 50 euro eest.

Pakend

Üldiselt jääb pakend hästi silma kasutades matt musta ja kollast tooni. Võrreldes vanemate pakenditega on uuemad palju simplistlikuma välimusega, esiosalt leiab vaid hiire kujutise, nime ja iCUE toe.

Pakendi tagaosalt leiab kaks erineva nurga alt tehtud kujutist ning lühikese kokkuvõtte peamistest funktsioonidest: kuni 12 400 DPI, kerge (86 g), põimitud kaabel ja vastupidav ehitus ning kerge ühendamine.

Mugavus

Olles ise vasakukäeline, kuid kasutades hiirt peamiselt parema käega võin kinnitada, et hiir on tõepoolest mugav nii vasakus kui ka paremas käes. Võrreldes näiteks ASUSe ROG Strix Evolve’iga on mindud palju kergemat teed, kuid samas seab see korraliku löögi ergonoomilisusele. Seega – hiir on küll mugav, aga samas tihedatele arvutikasutajatele tõenäoliselt mitte kõige parem valik.

Kvaliteet

Hiir on valmistatud krobelisest plastikust ning küljed on kaetud täpilise kummiga, mistõttu on hiirt isegi kuumadel suvepäevadel mõnus käes hoida.

Tagasihoidliku hinnaga tuleb ilmselgelt kaasa ka tagasihoidlik valgustus. Valgustatud on peopesa all asuv Corsairi logo ning DPI nupp.

iCUE

Valgustuse enda valik on suhteliselt kasin, valikus on rainbow, color pulse ning color shift, kuid sünkroonides teiste toodetega on võimalik valida ka teiste toodete režiimide vahel, näiteks rain või visor. Lisaks saab iCUE abil probleemideta muuta DPI seadeid ning programmeerida nuppe. Kusjuures programeeritavaid nuppe on M55 puhul kaheksa – kaks klahvi, rullik, DPI nupp rulliku kohal ning kaks nuppu paremal pool ning kaks vasakul. Tõenäoliselt jääb kasutaja siiski kasutama kas ainult paremat või ainult vasakut poolt, mistõttu jäävad tõenäoliselt kaks nuppu lihtsalt seisma.

Kokkuvõte

Hiir nagu on ja samas nagu ei ole ka oma hinda väärt, küllap oleneb see sellest, mis on kasutaja eelised – kui soovid ergonoomilist hiir vaata pigem ROG Strix Evolve’i poole, kui aga väikest ja funktsionaalset ning veidi parema kvaliteediga hiirt, siis M55 RGB Pro poole. Vigu hiirel pole, aga samas pole hiir ka midagi märkimisväärset ega innovaatilist..

Lisainfo

Corsair M55 RGB Pro

sample-image

Similar Articles