ASUS ROG Strix Impact II Moonlight White

ASUS on turule tulnud taaskord uue versiooniga ROG Strix Impact II-st, taaskord terve komplektiga – Moonlight White seeria. Kui muidu on praktiliselt kõik ASUSe tooted hallid/mustad ja vahest kollaste (TUF) kontrastidega, hiljem ka Electro Punk seeria koos oma neoonroosade toonidega, siis Moonlight White seeria on täielikult valge ning vägagi elegantne.

Välimus ja valgustus

Impact II kere on valmistatud lumivalgest plastikust. Võrreldes vana versiooniga, on toonitud versioonid (nii Electro Punk kui ka Moonlight White seeria) rohkem valgustatud, peale esiosa on valgustatud ka pealmine osa (ASUSe logo) ning rullik. Kasutades Aura Synci on võimalik valgustust muuta ning teiste ASUSe seadmetega sünkroniseerida. valikus on neli režiimi: static, breathing, reactive ja color cycle.

Sensor ja Armoury Crate

Sensorina on kasutusel PixArt PMW3327 optiline sensor, mis toetab kuni 6200 DPI-d, kui originaalse Impact II vaatest on tegemist täiesti eeldatava valikuga, siis Moonlight White seeria suurema hinnasildi juures (Impact II maksab Eesti turul ~35 eurot, siis Moonlight White Impact II ligi 50 eurot) oleksime tegelikult lootnud juba veidi paremat sensorit. Vaikeseadena on võimalik valida 400, 800, 1600 või 3200 DPI vahel, kuid kasutades Armoury Crate tarkvara on võimalik seadistada endale meeldivad vahemikud.

Armoury Crate’i abil on võimalik kalibreerida hiirt vastavalt vajadusele, seadistada erinevaid nuppe ning analüüsida oma mängutulemusi. Kõik viis nuppu on individuaalselt programmeeritavad.

Ehitus

Tegemist ei uuendatud ROG Strix Impact II-ga, muutunud on ainult värv. ASUS ise nimetab seda küll mõlemakäelistele mõeldud hiireks, kuid kuna nupud on ainult vasakul poolel, siis tegelikult vasakukäelistel oleks seda küllaltki raske ja ebamugav kasutada. Hiir on juhtmega ning ei oma põimitud välimust. Võrdluseks – Razeri DeathAdder Essential maksab Eesti turul umbkaudu 25 eurot, kaabel on põimitud, 5 programmeeritavat nuppu ning sama jõudlus mis Impact II-l, Razer jääb alla ainult valgustusega (puudub RGB).

Lisainfo

ASUS ROG Strix Impact II Moonlight White

sample-image

Similar Articles