ASUS ROG Keris Wireless

2021. aasta alguses tuli ASUS turule järjekordse hiirega, seekord juhtmevaba ja kergekaalulise Kerisega, mille hinnasilt küll tundub veidi krõbe, jäädes Eestis 110-120€ vahele.

Ülesehitus

Nagu ka Corsairi Sabre Pro, on ka Kerise puhul üritatud kaalu minimaalsena hoida, mistõttu puuduvad hiirel silikoonist libisemisvastased küljed (ja ka igasugune tekstuur külgedel). 

Võrreldes Sabre Proga, on Keris ainult poolenisti kaetud kergekaalulise PBT plastikuga, peopesa osa jaoks on endiselt kasutatud traditsioonilist siledat plastikut. Juhtmevaba versiooni kogukaal on 79 grammi, kuid juhtmega versioon on vaid 63 grammi, kui Corsairi Sabre Pro (juhtmega) versioon on 74 grammi.

Hiirel on kokku kaheksa nuppu, millest viis on programmeeritavad. Muudetavad ei ole DPI, pairing ja vasak klikk. Kasutajate meeleheaks on ASUS lisanud juurde hiirele ka varu skate’id (hiirte alla lisatavad „sussid“, mis teevad hiirematil liuglemise sujuvaks) ning 16k DPI, mille režiimid on kergelt muudetavad Armoury Crate’i abil.

Hiirega tulevad kaasa nii varu Omroni switchid kui ka hallid ja neoonroosad vahetatavad küljenupud ning kahemeetrine Type-C kaabel.

Lisainfo

ASUS ROG Keris Wireless

sample-image

Similar Articles